Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1768
Stary 19.07.2016, 21:06
Od 4 lat nie liczymy się w Ekstraklasie, tylko zajmujemy coraz to niższe lokaty. Jesteśmy wdzięczni Cupiałowi za to co zrobił, nigdy tego nie zapomnimy, ale czas na zmiany. Ten czas właśnie nadszedł teraz. Cupiał napewno nie odda Wisły komuś kto po 2 sezonach się wycofa. Miejmy nadzieję na lepsze jutro z nowym właścicielem.
Odpowiedz cytując