|
Od 4 lat nie liczymy się w Ekstraklasie, tylko zajmujemy coraz to niższe lokaty. Jesteśmy wdzięczni Cupiałowi za to co zrobił, nigdy tego nie zapomnimy, ale czas na zmiany. Ten czas właśnie nadszedł teraz. Cupiał napewno nie odda Wisły komuś kto po 2 sezonach się wycofa. Miejmy nadzieję na lepsze jutro z nowym właścicielem.
|