|
Życie jest brutalne. Coś się zaczyna i coś się kończy. Zrozumcie, że Cupiał się wypalił. Czy z nim czy bez niego istnieje bardzo duże ryzyko że wylądujemy w IV lidze. Proponuję niektórym dzieciakom po prostu wydorośleć. I proszę o ostrożne szacowanie ile B.C. zainwestował w klub, bo tak naprawdę nie wiecie i nie jesteście w stanie policzyć ile zyskał. Jest na minusie? Pewnie i tak... ale nikt nie wie jak duży jest ten minus. Mistrzostwa Polski - bezcenne. Za to należy się podziękowanie i miejsce zasłużone bezdyskusyjne. Za zarządzanie perspektywiczne i chimeryczność - ocena negatywna. Czasem trzeba odbić się od dna żeby wrócić mocniejszym. Zawsze istnieje duże prawdopodobieństwo że nowy właściciel wykończy klub. A jaki mamy na to wpływ...?
|