|
Nie, SKWK chcialo kontynuowac akcje 2zl od biletu na Akademie, wplata DOBROWOLNA, ale to dzialanie na szkode klubu, no bo nasi juniorzy za friko odchodza do Legii, naszej najwiekszej kosy, po co im ulepszac produkt!?
Akcje patriotyczne, krwiodawstwo, szlachetne paczki - chvj tam z tym. Szkodzą.
Aaa, rozumiem!
Wiecej hajsu zgarniaja na pamiatkach kibicowskich niz klub!
Tu go boli?
No powinien bolec bardziej asortyment, nawet jak juz cos jest to logo SA, nie TS czy zwykla Biala Gwiazda.
|