|
A Citko to nie ma siana tak bardziej na Clepardię ? W jakiej dupie byśmy nie byli tu jednak chyba potrzeba chłopców/dziewczynki z grubszym portfelem. Ja rozumiem, że niby za plecami Mlekovita ale nie chce mi się wierzyć, że duży producent akurat jego wysyła do negocjacji.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 19.07.2016 o godz. 19:44.
|