WhiteDoctor napisał(a):

|
tigera z rynku ponoć wydupczyli totalnie blackiem którego jak pewnie wszyscy wiemy reklamuje Tyson, 4move reklamuje Mourinho, reaktywacja frugo bardzo udana, cały czas szły lub jeszcze idą procesy z Michalczewskim; ciekawe jak to finansowo wszystko wygląda
|
Foodcare jest w finansowej dupie.
1. Black ma się nieźle ale to produkt bardzo nisko marżowy i kokosów z tego nie ma. Perspektywy ta marka tez ma co najwyżej przeciętne.Jest zresztą fatalnie zarządzana.
Nie wiem skąd to info o "wydupczeniu" Tigera ale według mojej skromnej wiedzy jest zupełnie odwrotnie

Tiger wartościowo dystansuje Blacka.Choć ilościowo Blacka sprzedaje się więcej.
2. Pojawienie się Tysona czy Mourinho w komunikacji niczego nie oznacza. To i tak są niższe budżety marketingowe niż konkurencji.
3. Wszystkie spory sądowe z Michalczewskim w plecy (inaczej się to zresztą nie mogły zakończyć).
4. Frugo po reaktywacji dobrze się miało przez mniej więcej rok. Teraz to już równia pochyła. Moim zdaniem za 2 lata marka przestanie istnieć.
Pan W. i cała ta zabierzowska zgraja niech się trzyma od Wisły z daleka. To gość, który biznes rozkręcał w złotych latach 90-tych, tam też się mentalnie i intelektualnie zatrzymał. Ostatnie lata to seria pozwów sądowych i oskarżeń o plagiaty (nie tylko ze strony Michalczewskiego). Po drodze odsiadka za przekręty z VATem. Nie chce mi się nawet wspominać o tym jaką opinię ma Pan W. wśród pracowników i partnerów biznesowych.
Dajcie już spokój z tym foodcarem. Ileż można o tym pisać.