Pero napisał(a):

|
Tam chyba każdy siedzi w swojej loży. Na meczu z Pogonią Gaszyński z Jankowskim i prezesem Ekstraklasy też sobie siedzieli w osobnej. Ma to pewnie związek z tym że ponoć Jankowski pracuje teraz w Ekstraklasie S.A.
|
Gaszyński jest zawsze bo musi bossowi swoją przydatność udowodnić a Jankowski znowu przyszedł bo poczuli że może być hajs i stołki skoro sprzedaż idzie