Wyświetl pojedynczy post
m_abg
Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1740
Stary 19.07.2016, 16:53
Pero napisał(a):Wyświetl post
Tam chyba każdy siedzi w swojej loży. Na meczu z Pogonią Gaszyński z Jankowskim i prezesem Ekstraklasy też sobie siedzieli w osobnej. Ma to pewnie związek z tym że ponoć Jankowski pracuje teraz w Ekstraklasie S.A.
Gaszyński jest zawsze bo musi bossowi swoją przydatność udowodnić a Jankowski znowu przyszedł bo poczuli że może być hajs i stołki skoro sprzedaż idzie
ZAWSZE NAD WAMI!!!
Odpowiedz cytując