W mediach połączyli tą informację z wykupieniem Wisły przez TS.
Co dla mnie jest całkowicie nielogiczne, przecież jeśli Wisła stanie się własnością Towarzystwa to przecież ich naturalnym kandydatem powinien być Dunin-Suligostowski.
Plotki, plotki, choć pewnie jest w nich ziarnko prawdy.