Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1729
Stary 19.07.2016, 14:47
W Wisle jest potrzebna dyktatura madrych ludzi ,a nie rozmydlania odpowiedzialnosci na 3 podmioty .Na chwile obecna do niczego nie doszlo wiec nie ma czego komentowac .
Odpowiedz cytując