Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 18.07.2016, 20:37
Zagrajmy w statki i zatopmy tą arkę Dzisiaj Arka nie pokazała nic ciekawego....można by rzec,że to drugi kandydat do spadku?(po jednym meczu?) czyżby za mocna liga ? Wdowiec będzie miał duży ból głowy wracają Bobek,Głowa,Rysio,Mąka i Denis a do tego pozyskany Załuska,pytanie jaka forma jego? Także mocna kadrowa Wisła powinniśmy wygrać 0-2 dla Wisełki
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując