Zagrajmy w statki i zatopmy tą arkę

Dzisiaj Arka nie pokazała nic ciekawego....można by rzec,że to drugi kandydat do spadku?(po jednym meczu?) czyżby za mocna liga ? Wdowiec będzie miał duży ból głowy wracają Bobek,Głowa,Rysio,Mąka i Denis a do tego pozyskany Załuska,pytanie jaka forma jego? Także mocna kadrowa Wisła powinniśmy wygrać 0-2 dla Wisełki