Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4598
Stary 18.07.2016, 12:42
http://sklep.slaskwroclaw.pl/adidas/...wa-adidas.html

Pal licho to s.......one logo co im zepsulo cała koncepcje stroju.
Pal licho, ze ich sklep wyglada gorzej niż nasz! Da się! Yeah
Pal licho, ze maja koszulke tańszą o 40zł.

Ale w koncu jest to czego oczekuje w sklepie....Obczajcie sami
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując