Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 18.07.2016, 11:38
Wyglądało to o wiele lepiej niż można by się spodziewać patrząc na wyjściowy skład. Do tego wyglądało to naprawdę dobrze jak na pierwszy mecz o punkty, do tego w eksperymentalnym składzie.

Nie toleruję Dariusza W. a Moskal to porządny człowiek ale ten mecz pokazał kto jest na chwilę obecną lepszym trenerem. Wdowczyk dostosował taktykę pod to co miał, zamiast próbować na siłę dopasować piłkarzy do jedynie słusznego ustawienia.

Druga sprawa, to że nie widzę w obecnym ustawieniu żadnego miejsca dla naszego Haitańczyka i chyba faktycznie lepiej żeby szukał sobie nowego klubu. Już pomijając szansę na to, że zrozumie taktykę to jako wahadłowy musiałby bronić a u niego oznacza to zwykle wślizg od tyłu w nogi.

Oby tak dalej, taka Wisła mi się podoba.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując