|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA
Offline
|
#163

18.07.2016, 07:19
|
johny96 napisał(a): 
Zakupiłem wczoraj sobie paczuszkę, ugotowałem i... Szału nie było. Macie może jakieś sposoby jak inaczej go można spałaszować ?
|
Polecam:
http://krytykakulinarna.com/bob-po-sycylijsku-przepis/
|
|