Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1559
Stary 17.07.2016, 21:59
Piast i Cracovia pucharowicze... a wynik jakby dzielił ich jakieś dwie klasy szczególnie po wyniku.

To obrazuje jak słaba jest ta liga.

My wygrywamy na szczęście i Mamy 3 miejsce i oby tak dalej...

Zobaczymy co przyniosa kolejnę kolejki...
Odpowiedz cytując