Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1558
Stary 17.07.2016, 21:13
Myślę, że w tym sezonie mocno o spadek będą biły się: Korona, Piast, Termalica i Łęczna. Beniaminkowie przeważnie mają pierwszy sezon łatwiejszy. Także w tym roku Termalica i Łęczną nie będą już dla nikogo zaskoczeniem i inni bedą umieli z nimi grać. Piast w tamtym sezonie pokazał na o ich stać trwoniąc w rundzie rewanżowej przewagę do Legii, a Korona to taki odpad, który nic nie wnosi do tej ligi i zawsze gdzieś tam w ogonie jest, klub zdestabilizowany, bez budowania na przyszłość, po prostu taks obie grają w tej e-klasie.
Reszta drużyn jest w miarę ułożona w porównaniu do tej czwórki, mają przeważnie lepszą kasę, prezentują na przestrzeni sezonów lepszą formę itp.
Oczywiście niewiadomą będzie forma Wisły Płock i Arki. Ale uważam, że sprawdzi się ta zasada, że w pierwszym sezonie po awansie się łatwiej gra bo rywale jeszcze ich nie zdążą poznać i ogólnie na takiej famie "hurra awansowaliśmy więc teraz pokażemy na coś nas stać w najwyższej lidze" zrobią wynik. Później już wejdą w ten schemat, i jeśli nic nie osiągną szybko to się będą po czołach kopać i siedzieć ogonie tabeli a wtedy morale spada i łatwiej tez spaść z ligi.

A osobiście chciałbym żeby spadła Korona i Łęczna lub Termalica. A najlepiej wszystkie trzy
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując