Dodatkowo, trochę słabo wygląda to logo Impelu na rękawie. Jak widać da się ładnie wkomponować reklamę w tym miejscu, a nie przykleić taki "plaster":
http://www.lechpoznan.pl/files/cache...1468615299.jpg
http://soccerpro.scene7.com/is/image...ca_home_jsy_03