Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4574
Stary 17.07.2016, 13:20
Dodatkowo, trochę słabo wygląda to logo Impelu na rękawie. Jak widać da się ładnie wkomponować reklamę w tym miejscu, a nie przykleić taki "plaster":
http://www.lechpoznan.pl/files/cache...1468615299.jpg
http://soccerpro.scene7.com/is/image...ca_home_jsy_03
Odpowiedz cytując