Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 17.07.2016, 07:31
A ja chcę zwrócić uwagę na dwie sprawy. Najpierw wiek piłkarzy. Na boisku grali Bartosz, Uryga, Brlek, Pietrzak, Drzazga. Każdy z nich z wiekiem poniżej 25 lat. Kiedy ostatnio tylu młodych grało razem? Nie pamiętam. Ale niech się zgrywają.

2 sprawa - graliśmy z Pogonią Szczecin jak równi z równym, ba, w niektórych momentach nawet przeważaliśmy. W normalnych okolicznościach to zdanie brzmiałoby jak kpina, ale wyobraźcie sobie, że zamiast Urygi i Cywki (który zagrał mimo wszystko dobre spotkanie, w końcu) będzie Rysiek z Głową, na prawej stronie Jović za Bartosza(choć on zagrał super), w środku Mączyński i Popović. Tak na dobrą sprawę graliśmy bez pięciu podstawowych piłkarzy. Teraz chyba nie będzie można mówić, że mamy krótką ławkę rezerwowych
Odpowiedz cytując