|
Koszulka jak koszulka... powiem szczerze ze liczylem na cos wiecej.
Jak dla mnie skoro mamy złote wstawki na rekawach i logo adidasa jest zlote to nie psujac kolorystyko numery i nazwisko oraz TF powinny byc złote. Natomiast wylacznie Gwaizda na bialo by podkreslic jej wielkosc na koszulce. Ew ze zlota obrodka... no i te cale tmobile i lotta pod szyja... masakra
|