Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4562
Stary 17.07.2016, 05:58
Koszulka jak koszulka... powiem szczerze ze liczylem na cos wiecej.

Jak dla mnie skoro mamy złote wstawki na rekawach i logo adidasa jest zlote to nie psujac kolorystyko numery i nazwisko oraz TF powinny byc złote. Natomiast wylacznie Gwaizda na bialo by podkreslic jej wielkosc na koszulce. Ew ze zlota obrodka... no i te cale tmobile i lotta pod szyja... masakra
Odpowiedz cytując