Adenalix napisał(a):

|
5. Dziś Radek Kałużny był na E23 spokojnie między kibicami. Trochę robił za misia zakopiańskiego, a generalnie fajnie, że nasi byli piłkarze nas odwiedzają.
|
Hmmm, na dniach jest premiera jego autobiografii, czyżby szukał jakiejś darmowej reklamy?