Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 17.07.2016, 00:09
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
5. Dziś Radek Kałużny był na E23 spokojnie między kibicami. Trochę robił za misia zakopiańskiego, a generalnie fajnie, że nasi byli piłkarze nas odwiedzają.
Hmmm, na dniach jest premiera jego autobiografii, czyżby szukał jakiejś darmowej reklamy?
Odpowiedz cytując