|
Lucjusz
Widzisz co chcesz i to Twoja sprawa.
Obserwuje Brelka od samego początku i wiem co widzę. Dzisiaj w końcu widać było luz w jego grze i sporo naprawdę fajnych podań. Nie wiem o co Ci chodzi, widocznie jesteś urodzonym malkontentem. Ja cieszę się z małych rzeczy bo to one budują klimat w tym zespole.
Zapamiętaj, że Wolskiego nie ma i nie będzie w Wiśle. Poszedł do Lechii i wczoraj był chyba najsłabszym zawodnikiem na boisku. Przeszedł obok gry. W Wiśle każdy walczył. Nawet kiepski Drzazga, czy Boguski. Wolę walczących piłkarzy, niż kiepskich wirtuozów.
Poza tym, nie podoba Ci się gra naszej Wisły? W lidze jest jeszcze inna Wisła. Przeżuć się na nią.
Pozdro
|