Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 16.07.2016, 21:56
Super ze zdobyliśmy 3 punkty w tak trudnym meczu. I to pomimo osłabień.
Najlepszy dla mnie w ekipie Białej Gwiazdy Brlek. Zagrał bardzo dobre spotkanie, a myslę ze stac go na więcej. Kontrolował tempo, prawie nie tracił piłek, większośc akcji szła przez niego. Dobry zawodnik, to cieszy!

Straconej bramki szkoda komentowac, bo nasi zachowali się jak juniorzy ale cóz...

Brawo dla Pietrzaka za bramkę. Oby gra w nastepnych meczach wyglądala jednak troche lepiej.
Odpowiedz cytując