|
Naszym trochę brakowało siły w drugiej połowie, ale po to Wdowczyk im w.......ił taki okres przygotowawczy, żeby później to przyniosło efekty. Teraz trochę możemy cierpieć w drugich połowach, ale później to przyniesie efekt. Przestańcie narzekać, bo mam wrażenie, że źle wam z tym, że Wisła wygrała.
|