Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 16.07.2016, 20:42
W tym meczu było tyle błędów w defensywie z obu stron ,że powinno się skończyć wynikiem 5-5.
Miśkiewicz zawalił gola , ale uratował nas później dwukrotnie w sytuacji sam na sam.
Uryga jeden wielbłąd w 1 połowie po którym cudem nie straciliśmy gola.
Małecki grał tylko w 1 połowie.
Brlek coś tam próbował rozgrywać ale ogólnie nie zachwycił.
Odpowiedz cytując