staszek2309 napisał(a):

|
Brlek - najlepszy mecz w Wiśle. Chyba zaczyna rozumieć grę w naszej ekstraklapie.
|
Czytam i oczom nie wierz - co gral Brlek?
staszek2309 napisał(a):

|
Brozio i Ondrasek widać, że coraz lepiej się rozumieją.
|
To też niezłe - szczególnie przy kontrze jak Ondrasek podawał do Brożka w idelanej sytuacji... i kontra po 90 minucie