Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 16.07.2016, 20:40
staszek2309 napisał(a):Wyświetl post
Brlek - najlepszy mecz w Wiśle. Chyba zaczyna rozumieć grę w naszej ekstraklapie.
Czytam i oczom nie wierz - co gral Brlek?

staszek2309 napisał(a):Wyświetl post
Brozio i Ondrasek widać, że coraz lepiej się rozumieją.
To też niezłe - szczególnie przy kontrze jak Ondrasek podawał do Brożka w idelanej sytuacji... i kontra po 90 minucie

Odpowiedz cytując