Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4552
Stary 16.07.2016, 20:35
Alonso19 napisał(a):Wyświetl post
Tak w ramach ciekawostki, to te góry nie są specjalnie zrobione dla Wisły, jest to wzór w miteamie, z którego Wisła skorzystała tworząc swoje stroje.
Pierwotnie za to te góry były dedykowane dla Vancouver Whitecaps (dalej używają koszulki z tym motywem jako trzeciej) po czym zanim trafiły do miteam zostały poddane lekkiej obróbce. Tutaj macie fotkę oryginału: http://1.bp.blogspot.com/-k2bbycP_2v...rsey%2B(2).jpg
Czyli BG symbolizująca górowanie od morza do Tatr. Dziękuję bardzo.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując