Alonso19 napisał(a):

Tak w ramach ciekawostki, to te góry nie są specjalnie zrobione dla Wisły, jest to wzór w miteamie, z którego Wisła skorzystała tworząc swoje stroje.
Pierwotnie za to te góry były dedykowane dla Vancouver Whitecaps (dalej używają koszulki z tym motywem jako trzeciej) po czym zanim trafiły do miteam zostały poddane lekkiej obróbce. Tutaj macie fotkę oryginału: http://1.bp.blogspot.com/-k2bbycP_2v...rsey%2B(2).jpg
|
Czyli BG symbolizująca górowanie od morza do Tatr. Dziękuję bardzo.