Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 16.07.2016, 19:53
Ta wasza NADZIEJA Bartosz jest tak słaby, że aż płakać się. Nigdy nie podnieciłem się choć na sekunde jego grą, szczególnie po meczy z LEgią, keidy jechał na ambicji i miał mase błędów, a 90% forumowiczów okrzyknęło go zbawcą i tym który "spokojnie wystarczy na prawej" --> otóż NIE, NIE WYSTARCZY jest po prostu za słaby na grę w ekstraklasie, co najmniej kalsę niżej niż BURY, którego mi szkoda jak uj....

URYGA dno totalne, do gry dna można jeszcze zaliczyć Drzazgę (choć chyba nie grał na swojej pozycji) i póki co BRLEKa....

Już szkoda beczeć na Wolskim bo jego odejście jeszt dotkliwsze niz strata MEliksona czy Stilica ehhhhhhhh

Tak więc dzisiejszy poziom dna (według kolejności): URYGA, BARTOSZ, DRZAZGA, BRLEK.

Cywka przy Urydze wygladal nawet dobrze na smeisznej jak na jego pozycji.

Odpowiedz cytując