Temat
:
[ 1 kolejka] Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, 16 lipca, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
zbigniew_ramirez
Member
Od: 08.2007
Skąd: Kwidzyn
Offline
#
41
16.07.2016, 19:32
Zastanawiał się nad tym, czy budżet Wisły pozwoli na odbycie jej zgrupowania w okolicach Trójmiasta pomiędzy meczami z Lechią i Arką.
Kurde faja!
zbigniew_ramirez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zbigniew_ramirez
Znajdź inne posty napisane przez zbigniew_ramirez