Wyświetl pojedynczy post
zbigniew_ramirez
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kwidzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 16.07.2016, 19:32
Zastanawiał się nad tym, czy budżet Wisły pozwoli na odbycie jej zgrupowania w okolicach Trójmiasta pomiędzy meczami z Lechią i Arką.
Kurde faja!
Odpowiedz cytując