Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 16.07.2016, 19:22
No i w sumie bez Kapitana, ale tu się domyśliłem, że pewnie coś się przyplątało.

Jak na to, że graliśmy bez 5 podstawowych zawodników to wynik jest świetny.

W powrót Krzyśka po Euro powątpiewam. Raczej pewne, że ktoś go od nas wyjmie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.07.2016 o godz. 19:26.
Odpowiedz cytując