|
No i w sumie bez Kapitana, ale tu się domyśliłem, że pewnie coś się przyplątało.
Jak na to, że graliśmy bez 5 podstawowych zawodników to wynik jest świetny.
W powrót Krzyśka po Euro powątpiewam. Raczej pewne, że ktoś go od nas wyjmie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.07.2016 o godz. 19:26.
|