Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
Od: 08.2011
Offline
#
4542
16.07.2016, 19:09
Trochę nie rozumiem czemu te domowe są takie w połowie bordowe (przód) w połowie czerwone (tył) z daleka aż tak tego nie widać ale na zbliżeniach już tak.
Franeklowcabramek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Franeklowcabramek
Znajdź inne posty napisane przez Franeklowcabramek