Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 16.07.2016, 19:08
No wyglądało to dużo lepiej niż można było się spodziewać, bo jak zobaczyłam skład przed meczem, to zastanawiałam się szczerze ile nam władują... Brawa dla Kuby Bartosza, który momentami naprawdę prezentował się, jakby grał w Ekstraklasie przynajmniej z dwa sezony. Mogą być z niego ludzie Mójta przyzwoicie, Pietrzak - szacunek za bramkę. A no i Małecki zrobił nam pierwszego gola, nie ma co ukrywać. Ogólnie z pół składu można by pochwalić. Misiek ewidentnie popełnił błąd, ale też nie raz nam tyłek uratował.
Odpowiedz cytując