Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.07.2016, 19:07
Zważywszy na ilość zmian w pierwszej jedenastce zagraliśmy... dobrze.

Widać brak zgrania i dopasowania się do nowego systemu. Na to jest czas.

Obrona sito niestety, ale czego się spodziewać z Cywką i Urygą na stoperach

Miśkiewicz potwierdził, że jest zajebisty na linii i 1/1 (refleks i ustawianie się przy strzałach/szarżach - mistrz) i beznadziejny, gdy ma piłkę przy nodze, albo idzie dośrodkowanie na krawędzi pola bramkowego.

Ktoś podpowie czemu nie grali Popović i Jović? Za słabi? Kontuzjowani?

Bo, to że Guzik i Krzysiu jeszcze się urlopują to oczywista oczywistość.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.07.2016 o godz. 19:09.
Odpowiedz cytując