|
Oczywistością jest, że ten mecz to wielka niewiadoma, ponieważ:
- trudno powiedzieć jak silne są obydwa zespoły po przerwie letniej i o co one tak naprawdę będą walczyły w tym sezonie
- to sam początek rundy, a on często rządzi się innymi prawami niż jego reszta
Podjęcie się jakiegokolwiek typowania to jak gra u nowego sponsora Ekstraklasy, tylko że z trochę większym prawdopodobieństwem sukcesu. Dlatego też ja tylko życzę Wisełce zwycięstwa, nieważne w jakim stylu. Nie będę narzekał po nudnym 1-0.
|