Wyświetl pojedynczy post
Virusman
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 16.07.2016, 09:58
Oczywistością jest, że ten mecz to wielka niewiadoma, ponieważ:
- trudno powiedzieć jak silne są obydwa zespoły po przerwie letniej i o co one tak naprawdę będą walczyły w tym sezonie
- to sam początek rundy, a on często rządzi się innymi prawami niż jego reszta

Podjęcie się jakiegokolwiek typowania to jak gra u nowego sponsora Ekstraklasy, tylko że z trochę większym prawdopodobieństwem sukcesu. Dlatego też ja tylko życzę Wisełce zwycięstwa, nieważne w jakim stylu. Nie będę narzekał po nudnym 1-0.
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując