Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 16.07.2016, 08:58
Spodziewam sie porywajacego widowiska, okraszonego gradem goli oraz kilku nietuzinkowych akcji i wielu nieszablonowych zagran w meczu.

Trenerzy pogratuluja zawodnikom postawy i podziekuja za zaangazowanie i nieustepliwa walke do ostatniego gwizdka. Dumni z postawy swoich zawodnikow, zauwaza, ze zespoly nie ustrzegly sie kilku mankamentow w swojej grze. Szczegolnie w drugiej polowie, widoczne byly braki kondycyjne , jednak okres przygotowawczy zostal solidnie przepracowany i dlatego zawodnicy potrzebuja troche wiecej czasu by odzyskach swierzosc.

Co do formy poszczegolnych zawodnikow to nie ma wiekszych powodow do obaw. Wszystko zostalo skrupolatnie przygotowane tak, zeby zaspol ustabilizowal forme w dalszej czesci sezonu. Pamietajmy ze po reformie organizmy zawodnikow sa bardziej eksplaatowane i do tego dochodzi wiele spotkan w PP, dlatego potrzeba czasu by to wszystko ustabilizowac .

Czy martwi mnie styl w jaki zaprezentowali moi zawodnicy? Nie! Nie ma powodow do obaw. Jest kilku nowych zawodnikow, ktorzy potrzebuja czasu by wkomponowac sie w zaspol. Rowniez przedluzajace sie Euro, spowodowalo, ze powolani zawodnicy nie wrocili na czas i dlatego zgodnie z naszymi zaleceniami, otrzymali kilka dni wolnego na regeneracje i odpoczynek. Uspokajam, ze widoczny brak zgrania druzyny , oczywiscie z kolejki na kolejke bedzie ulegal stopniowej poprawie.
Teraz przyjdzie czas na glebsza analize i wierze ze od nastepnego meczu , uda nam sie wyeliminowac widoczne mankamenty w naszej grze.

Under 2,5.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 16.07.2016 o godz. 09:17.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując