gypsy napisał(a):

Pierwsza kolejka i już ciekawe starcie z drużyną prowadzoną przez naszego byłego trenera. Niestety letnie transfery nie dały mi zbyt wielkich nadziei, więc tak jak w poprzednim sezonie nie oczekuję zbyt wiele... Ale zwycięstwo na inaugurację przed własną publicznością jest jak najbardziej mile widziane
|
jak to nie dają, gramy o puchary i mistrzostwo
Dzisiaj wymęczymy bułe 2-1