Cytat:
|
Ale dziwne, że logo Lotto mają i pod szyją i na rękawie. Mogło być tylko na rękawie.
|
Dokładnie tak powinno być, ale Lotto płaci więc wymaga. Patrzyłem dziś na koszulki Śląska, prezentują się fatalnie. Ciekawa koncepcja z biało-czerwonym paskiem została oszpecona logiem Lotto i napisem z okazji 70-lecia.
Bardzo słabo to wygląda.