Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4532
Stary 15.07.2016, 21:47
Cytat:
Ale dziwne, że logo Lotto mają i pod szyją i na rękawie. Mogło być tylko na rękawie.
Dokładnie tak powinno być, ale Lotto płaci więc wymaga. Patrzyłem dziś na koszulki Śląska, prezentują się fatalnie. Ciekawa koncepcja z biało-czerwonym paskiem została oszpecona logiem Lotto i napisem z okazji 70-lecia.
Bardzo słabo to wygląda.
Odpowiedz cytując