Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75079
Stary 15.07.2016, 21:43
Według mnie dobre rozwiązanie, szanuję Miskiewicza, lubię tego człowieka, ale nie ukrywajmy potrzebuje rywalizacji.
Dajmy Załusce szansę, osłabieniem drużyny nie będzie.
Odpowiedz cytując