Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12447
Stary 15.07.2016, 20:43
fialo napisał(a):Wyświetl post
Kto ma być to będzie, już dawno się przestałem tym przejmować. Komu zależy na Wiśle i ma możliwość przyjścia na pewno jutro się na R22 pojawi, a to najważniejsze.
Takich ludzi co sobie szukają na siłę pretekstu by nie przyjść nie żal.

Zresztą, co pokazał nawet tamten sezon, Wisła ma wiernych 9-10 tysięcy kibiców. Reszta...
Odpowiedz cytując