fialo napisał(a):

|
Kto ma być to będzie, już dawno się przestałem tym przejmować. Komu zależy na Wiśle i ma możliwość przyjścia na pewno jutro się na R22 pojawi, a to najważniejsze.
|
Takich ludzi co sobie szukają na siłę pretekstu by nie przyjść nie żal.
Zresztą, co pokazał nawet tamten sezon, Wisła ma wiernych 9-10 tysięcy kibiców. Reszta...