Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4528
Stary 15.07.2016, 18:21
T-Mobile też się rzucał w oczy a nawet bardziej, nie zmienia to jednak faktu, iż jest to nieestetyczne. Jesteśmy chyba jedyną ligą, która ma takie coś na koszulkach. Głupi sądziłem, że skoro zmienili już czcionkę to pójdą w pełny profesjonalizm i wzorem innych lig dadzą normalne plakietki z lextry, a tu taka kicha wyszła.
Ostatnio edytowane przez Alonso19 : 15.07.2016 o godz. 18:26.
Odpowiedz cytując