Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4526
Stary 15.07.2016, 16:45
W Ekstraklasie to jednak pracuje banda kretynów: http://sklep.slaskwroclaw.pl/media/c...14luc_4892.jpg
Oni nie potrafią zrozumieć, że te logo na przodzie koszulki tylko oszpeca? Ludzie już mieli dosyć tego paskudnego różowego prostokąta T-mobile a teraz będą mieli paskudny prostokąt z logiem lotto. Czcionkę zmienili, ale ten syf zostawili, debile.
Ostatnio edytowane przez Alonso19 : 15.07.2016 o godz. 16:48.
Odpowiedz cytując