Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12440
Stary 15.07.2016, 12:36
Przecież wakacje są, ludzie na urlopach, uczelnie zamknięte więc studentów nie ma, także nie wiem czego się spodziewaliście.

Do tego Wolskiego nie ma a zgoda ze Śląskiem i Lechią zerwana, każdy może znaleźć jakąś wymówkę żeby nie pójść na mecz...
Ostatnio edytowane przez heoij : 15.07.2016 o godz. 12:39.
Odpowiedz cytując