Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11651
Stary 15.07.2016, 10:52
Cena Skyboxow to 120-160 tys netto za rok (wliczajac wydluzony sezon o te 3-4 mecze). Przy czym wg obecnej umowy z miastem, Wisłe oddaje miastu 30% z każdego Skyboxa, a jeszcze do stycznia kolejne 15-20% brala tez UFA.

Kwestia kasy za euro Guzmics + Mąka. Nikt jeszcze poprawnej kwoty nie podał - dostaniemy 420 tys euro. My jako 3 poziom dostajemy 7 tys euro za kazdy dzien, od 14 dni przed rozpoczeciem turnieju i za kazdy dzien na turnieju.

Natomiast raport Deloitte to dla mnie kompletny szok, skąd u nad wzięło się 30mln przychodu? z czego?

W 2015 Wisła rozegrała u siebie 18 meczów - srednio bylo jakies 12 tys, z czego rozne grupy, darmowe bilety, sposnorzy, to takich platnych jest z 10 tys x 25zl = 250 tys x 18 meczów = 4.5mln + miejsca VIP ok 400 tys, Skyboxy z 800 tys, mamy 5.7mln. Do tego max 1mln ze sklepu, 1.3mln adidas, z 700 tys totolotek, to mamy 9 mln. Od reklamodawcow z 2-3mln, z 5-6 mln od Esy, to nawet w porywach daje nam to 20mln, to z 10 musiala jak nic telefonika dolozyc..

edit: Ucieklo mi to euro alloys, pewnie z 1mln daja no i barter z Impelem, ale w przychody sie wlicza
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 15.07.2016 o godz. 11:40.
Odpowiedz cytując