Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 14.07.2016, 21:30
Trzeba wygrywać jak najwięcej meczów szczególnie u siebie, żeby później znowu nie brakło tych kilka pkt do mistrzowskiej!!! Nie tracić głupio bramek, nie zatrzymywać się po pierwszym strzelonym golu, wbić 2, 3 i kontrolować przebieg spotkania. Nie mamy takich złych piłkarzy.
Odpowiedz cytując