|
Trzeba wygrywać jak najwięcej meczów szczególnie u siebie, żeby później znowu nie brakło tych kilka pkt do mistrzowskiej!!! Nie tracić głupio bramek, nie zatrzymywać się po pierwszym strzelonym golu, wbić 2, 3 i kontrolować przebieg spotkania. Nie mamy takich złych piłkarzy.
|