|
Jakbym pamietal to bym wpisal w google ale nic a nic nie zacytuje... ja zreszta z angielskiego kiepsko.
poczatek teledysku, gosc jedzie na motorze i bum. potem on jakby wstaje czy cos takiego i ktos nawija i jest tam chyba jakas dziewczyna.
ten koles cały na biało ubrany zdaje sie. chyba w garniturze.
to na pewno ma w ch.. odsłon na youtube. od kilku dni nie moge dojsc do tego kawałka.. nie mam punktu zaczepienia (słowa czy cuś) i w tym problem.
Ostatnio edytowane przez c. : 14.07.2016 o godz. 20:55.
|