Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bogdan81
Senior Member
Od: 08.2011
Offline
#
12433
14.07.2016, 20:32
WISŁAZWE
napisał(a):
No to czekam, aż ruszy sprzedaż na mecz z Pogonią a pierwszym sektorem, który będzie wykupiony będzie sektor G.
Do dzieła!
g2 i g3 juz wykupione.
ale
c1 i c5 także
Trwa zacieta rywalizacja miedzy C3 a G1. Minimalnie prowadzi C3.
Ostatnio edytowane przez Bogdan81 : 14.07.2016 o godz. 20:34.
Bogdan81
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bogdan81
Znajdź inne posty napisane przez Bogdan81