Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bogdan81
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12433
Stary 14.07.2016, 20:32
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
No to czekam, aż ruszy sprzedaż na mecz z Pogonią a pierwszym sektorem, który będzie wykupiony będzie sektor G.
Do dzieła!
g2 i g3 juz wykupione.

ale

c1 i c5 także


Trwa zacieta rywalizacja miedzy C3 a G1. Minimalnie prowadzi C3.
Ostatnio edytowane przez Bogdan81 : 14.07.2016 o godz. 20:34.
Odpowiedz cytując