Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
Od: 08.2011
Offline
#
4523
14.07.2016, 16:05
Jeżeli coś na 110 lecie to może będzie to Condivo 16 ale z białym kołnierzem, który będzie imitował polo jak mieli za dawnych czasów.
Alonso19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alonso19
Znajdź inne posty napisane przez Alonso19