|
Miśkiewicz
Jovic-Sadlok-Głowacki-Guzmic-Pietrzak
Boguski-Brlek-Małecki
Ondrasek-Brożek
mój typ - 1:0 dla Wisły (Boguski)
JJJBG!
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 14.07.2016 o godz. 14:14.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|