Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
4518
14.07.2016, 13:43
Przecież nie muszą być biało-czerwone paski. Koszulka może być cała czerwona. Btw. koszulka wygląda bardzo dobrze.
hawaiisurfer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hawaiisurfer
Znajdź inne posty napisane przez hawaiisurfer