Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35434
Stary 14.07.2016, 12:18
Co sądzicie o ceremonii otwarcia tunelu w Szwajcarii? Już się nie kryją ze swoimi zamiarami, nie wygląda mi to na głupi żart. W internetach i YT jest więcej materiałów na ten temat z komentarzem poszczególnych scen, polecam zobaczyć.
https://www.youtube.com/watch?v=HBX84jY1G-g


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.