Co sądzicie o ceremonii otwarcia tunelu w Szwajcarii? Już się nie kryją ze swoimi zamiarami, nie wygląda mi to na głupi żart. W internetach i YT jest więcej materiałów na ten temat z komentarzem poszczególnych scen, polecam zobaczyć.
https://www.youtube.com/watch?v=HBX84jY1G-g