Marcinkrakwoj napisał(a):

*jednak widzę pewną nadzieję (zapewne złudną) w tym, że może jednak Klub coś wykombinował, jakiś wzór na 100 lecie, dość dużo ostatnio jest tekstów na stronie o 110 leciu, więc może, może? Choć pewnie chodzi tylko i wyłącznie o to , że negocjowali z Adidasem do ostatniej chwili
|
Tak, ale czekają jeszcze na fax, a sprawa ma się rozwiązać do meczu z Pogonią.