Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12430
Stary 14.07.2016, 10:16
heoij napisał(a):Wyświetl post
Nie spodziewałem się, że na sektor G1 tak szybko będą schodzić bilety, myślę, że w piątek uda się otworzyć G2 i w końcu będzie dobry doping na dwie strony z "zielonym sektorem".
Tak schodzą, że za chwile całe G uruchomią.
Odpowiedz cytując