|
To może być ciekawy mecz, z małymi podtekstami na ławkach.
Obaj trenerzy chcą by ich drużyna grała ofensywnie, w piłkę.
Szkoda, że nie udało się nam pozyskać jakiegoś wartościowego skrzydłowego.
Po pierwszym meczu nie ma co oczekiwać jakiejś super finezyjnej gry, wiadomo jak pierwsze 3-4 kolejki wyglądają, tym bardziej w naszej lidze, tym bardziej, że zaczynamy w schemacie 3-5-2.
Ciekawe jak w tym ustawieniu będzie wyglądał Boban, który ma predyspozycje do gry ofensywnej.
Mój typ: 1-1.
Ostatnio edytowane przez Bene Nati : 14.07.2016 o godz. 09:07.
|