Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 14.07.2016, 09:04
To może być ciekawy mecz, z małymi podtekstami na ławkach.
Obaj trenerzy chcą by ich drużyna grała ofensywnie, w piłkę.

Szkoda, że nie udało się nam pozyskać jakiegoś wartościowego skrzydłowego.

Po pierwszym meczu nie ma co oczekiwać jakiejś super finezyjnej gry, wiadomo jak pierwsze 3-4 kolejki wyglądają, tym bardziej w naszej lidze, tym bardziej, że zaczynamy w schemacie 3-5-2.
Ciekawe jak w tym ustawieniu będzie wyglądał Boban, który ma predyspozycje do gry ofensywnej.

Mój typ: 1-1.
Ostatnio edytowane przez Bene Nati : 14.07.2016 o godz. 09:07.
Odpowiedz cytując